Her kadının bilmesi gereken 15 bitkisel ve bitkisel olmayan kozmetik markaları

Hem sağlıklı hemde güzel gözükmek isteyen hanımlar için 15 bitkisel ve bitkisel olmayan kozmetik markalarını biraraya getirdik.


Sizler için derlediğimiz bu listede tüm ürünler ne yazıkki %100 bitkisel değildir. Ancak kimi firmalar tarafından %100 bitkisel olarak piyasaya sunulabilmektedir. Listemizdeki bitkisel olsun olmasın tüm ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiş olup bağımsız denetim şirketleri tarafından onaylanmış ürünlerdir.

 1. 1 Sukin


  Kendi veb sitelerinde %100 bitkisel ürünler sattıklarından söz eden Sukin firması, her kadının çantasından eksik etmediği kullanıcı dostu Anti-Pollution yüz maskesi ürünü ile oldukça iddalı bir firma.

 2. 2 Pai


  Pai %100 bitkisel ve organik ürün sertifikası sahibi bir firmadır. Firmanın en iddalı olduğu ürünü ise BioRegenerate yağıdır.

 3. 3 Elemis


  Elemis firmasının ürünleri tamamen bitkisel değildir. Ancak aralarında bitkisel ürünlerinde bulunduğu geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 4. 4 Lush


  Lush firmasının ürünlerinin bır kısmı %100 bitkiseldir. Ancak web sitelerinde tüm ürünlerinde kullanılan malzemeleri tek tek listelemektedirler. Bu ürün listesi içerisinden dilediğiniz tamamen bitkisel ürünleride bulabilirsiniz.

 5. 5 Tata Harper


  Tata Harper firmasıda tamamen bitkisel ürünler üretmemektedir. Ürünlerinin çoğu bitkisel olmakla birlikte bu ürünleri web sitelerinde içerikleriyle birlikte bulmanız mümkün.

 6. 6 Skyn Iceland


  Skyn Iceland firması ürünlerinin açıklamasında tamamen bitkisel olduğu anlamına gelen "hayvansal kaynaklı ürünler veya balık türevli ve böcek türevli ürünler de dahil olmak üzere hayvan yan ürünleri içermez!" bilgileri bulunmaktadır.

 7. 7 Uma Oils

  View this post on Instagram

  One of everything, please 😇

  A post shared by UMA Oils (@umaoils) on


  Uma Oils firmasının iki ürünü dışında diğer tüm ürünleri bitkiseldir. Veb sitelerinde organik olmayan ürünleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

 8. 8 Odacité


  Odacité firmasının ürünlerinin tamamı bitkisel olup dilediğiniz ürününü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. En iddalı oldukları ürünleri ise göz çevresi kremidir.

 9. 9 The Body Shop


  The Body Shop'un sahip olduğu ürün yelpazesi tamamen bitkisel değildir. Ancak ürün yelpazesi oldukça geniş olup bitkisel ürünlerede üretmektedir.

 10. 10 Tatcha


  Ürünlerinde iddalı olan Tatcha firmasının bitkisel ürünler listesini web sitelerinde bulabilirsiniz.

 11. 11 Orveda


  Orveda tamamen bitkisel ve son derece etkili ürünler üretmektedir.

 12. 12 Healgel


  Healgel, günlük cilt sorunları için en etkili ürünleri üretmek amacıyla plastik cerrahlar ve bir dermatolojik biyokimyacı tarafından kurulmuştur. Ürünleri konusunda iddalı olmakla beraber müşterilerine %100 bitkisel ürünler sunmaktadır.

 13. 13 Sand and Sky


  Sand and Sky reklamlarında tamamen bitkisel ürünler ürettikleri vurgusu yapmaktadır. Firmanın ürünlerini web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

 14. 14 Dr. Dennis Gross


  Dr. Dennis Gross web sitesinde yer alan bilgilere göre ürünlerinin büyük bir kısmı bitkiseldir. İlgilendiğiniz herhangi bir ürünün bitkisel olup olmadığını anlamak için, web sitelerinin ürün sayfasında bulunan bitkisel rozetini görmeniz gerekmektedir. Firmanın en iddalı ürünü ise bitkisel göz serumudur.

 15. 15 Herbivore Botanicals


  Herbivore Botanicals'ın adındanda anlaşıldığı üzre %100 bitkisel ürünler üreten bir firmadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

şaşkın şaşkın
25
şaşkın
sevimli sevimli
20
sevimli
gülünç gülünç
40
gülünç
sevmedim sevmedim
45
sevmedim
başarısız başarısız
10
başarısız
eğlenceli eğlenceli
5
eğlenceli
bayıldım bayıldım
35
bayıldım
omg omg
25
omg
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı